باشگاه های دیوارنوردی

تماس با مربی مربوط

۰۲۱۲۲۳۸۰۷۳۶

 

 

 

 

ورزش برای سلامتی جسم و روح آدم ها خیلی واجبه اما برای ورزش کردن باید اشتیاق و علاقه هم وجود داشته باشه. اگه علاقه به یه رشته ورزشی نداشته باشین، دیر یا زود خسته میشین و اون ورزش رو رها می کنین. ما توی این مطلب قراره یه رشته ورزشی خیلی جذاب رو بهتون معرفی کنیم. ورزش دیوار نوردی یه رشته ایه که تازگی ها طرفدار زیادی پیدا کرده و باشگاه های مختلفی قواعد ورزش دیوار نوردی رو آموزش میدن. این باشگاه ها تجهیزات ورزش دیوار نوردی رو دارن و توی زمینه های مختلفی مثل دیوار نوردی بانوان، دیوار نوردی مردان، دیوار نوردی نوجوانان و غیره فعالیت می کنن. اگه شما یکی از علاقه مندان به این ورزش هیجانی هستین و به دنبال یه باشگاه یا مربی خوب برای یادگیری ورزش دیوار نوردی هستین، پیشنهاد می کنیم خوندن این مطلب رو از دست ندین. پس تا آخر همراه ما باشین.

 

برای آشنایی بیشتر با بهترین مربیان آموزشی ورزش دیوارنوردی با سایت جیم برو همراه باشید.

 

ویژگی باشگاه های آموزش دیوار نوردی چیه؟

ورزش دیوار نوردی یه ورزش خیلی هیجانی هست و افراد رو با چالش های زیادی روبرو می کنه. ورزش دیوار نوردی محدودیت سنی نداره. حتی بچه ها هم میتونن این ورزش رو یاد بگیرن و از تاثیرات ورزش دیوار نوردی بهره ببرن. باشگاه های آموزشی این ورزش باید تجهیزات ورزش دیوار نوردی رو داشته باشن. مثلا طناب دیوار نوردی، هارنس، هشت فرود، کارابین، کیسه پودر و گچ دیوار نوردی، دیزی چین و غیره حتما باید برای آموزش قوانین ورزش دیوار نوردی توی باشگاه وجود داشته باشن. مهم تر از همه توی این باشگاه ها باید دیواری برای این کار آماده شده باشه. این دیوار باید با گیره های مصنوعی پوشیده بشه. بعضی از تجهیزات ورزش دیوار نوردی شخصی هستن مثل کفش و لباس راحتی که مناسب با این رشته ورزشی باشه.

چه نکاتی هنگام انتخاب باشگاه آموزش دیوار نوردی وجود داره؟

نباید از فواید ورزش دیوار نوردی برای سلامتی غافل بشید. این ورزش میتونه عضلات شکم، عضلات پا و انگشتان دست، شانه ها، بازوها و تقریبا همه عضلات بدن رو درگیر کنه. البته خطرات ورزش دیوار نوردی هم در کنار همه این ها وجود داره. مهمترین خطری که هست، پرت شدن از ارتفاعه. البته با استفاده از وسایل ایمنی میتونین این خطر رو به حداقل برسونین. انتخاب باشگاه مناسب هم میتونه توی کم کردن این خطرات موثر باشه. باشگاهی رو برای آموزش ورزش دیوار نوردی انتخاب کنین که تمام تجهیزات ایمنی رو هم داشته باشه. مربیان خوب و حرفه ای و تعداد شاگردان در هر کلاس هم نکته ایه که موقع انتخاب باشگاه باید بهش توجه کنین. در دسترس بودن و نزدیک بودن به محل زندگی شما هم میتونه یکی از فاکتور های انتخاب باشگاه خوب برای آموزش و یادگیری ورزش دیوار نوردی باشه.

فضای محیطی باشگاه های آموزش دیوار نوردی به چه صورته؟

باشگاهی که برای آموزش دیوار نوردی انتخاب می کنین باید فضای آروم و به دور از هر سرو صدایی داشته باشه. فضایی که حس و حال ورزش رو به همه انتقال بده، میتونه باعث بشه که مربی کار خودش رو درست انجام بده. همونطوری که گفتیم ورزش دیوار نوردی، ورزش فکری و چالشی هست و افراد باید تمرکز کافی داشته باشن تا بتونن حرکات ورزش دیوار نوردی رو درست انجام بدن. در کنار تمرینات ورزش دیوار نوردی توی سالن، افراد بهتره توی طبیعت هم این حرکات رو انجام بدن و تمرین داشته باشن. باشگاه دیوار نوردی زنان باید فضایی امن برای خانم ها اماده کنه.

تماس با مربی مربوط

۰۲۱۲۲۳۸۰۷۳۶