باشگاه های تی آر ایکس (TRX)

تماس با مربی مربوط

۰۲۱۲۲۳۸۰۷۳۶

تی آر ایکس، ورزشی محبوب برای رسیدن به اندامی ایده آل

 

تی آر ایکس TRX رو میشه یکی از جذاب ترین و متفاوت ترین ورزش برای چربی سوزی، لاغری و بهبود استقامت بدن دونست. تی ار ایکس مردان و تی ار ایکس زنان یکی از زیر مجموعه های ورزش بدنسازی به شمار میره و تمرکز اصلی اون روی تقویت عضلات بدنه. به همین دلیل تی ار ایکس برای افراد لاغر و چاق، پیر و جوون و زن و مرد مناسب بوده و می تونین از ورزش trx برای چربی سوزی کمک بگیرین. برای این که بتونین تمرینات تی ار ایکس مردان و تی ار ایکس زنان رو به بهترین شکل ممکن انجام بدین، لازمه که یه سری وسیله ورزشی مخصوص مثل کش یا بند تی آر ایکس در اختیار داشته باشین.

تو وبسایت جیمبرو میتونین بهترین باشگاه های آموزش TRX رو پیدا کنید . 

برای همین، انتخاب یه باشگاه ورزشی مناسب که چنین تجهیزاتی رو در اختیار شما قرار بده، خیلی مهمه. البته که نباید تاثیر مربی TRX و تمرینات تی آر ایکس بانوان و آقایان رو هم فراموش کنیم. فرقی نمی کنه که شما قصد دارین تا ورزش trx حرفه ای رو شروع کنین یا می خواین تی آر ایکس در منزل انجام بدین. شاید به دنبال یاد گیری تی آر ایکس مبتدی یا این که بهتون تی آر ایکس پیشرفته پیشنهاد شده. در هر صورت، با ما همراه باشین تا اطلاعات کامل و جامعی از این ورزش، به همراه معرفی ویژگی های مهم سالن های تمرینی یا باشگاه های ورزشی اون رو بهتون ارائه بدیم.
یکی از فواید تی ار ایکس، چربی سوزی و کاهش وزنه. البته که تی آر ایکس وعضله سازی هم با هم مرتبط هستن و می تونین از تی ار ایکس برای حجم دهی به بدنتون هم استفاده کنین. جالبه بدونین که ورزش trx برای افزایش وزن هم گزینه ای مناسب به شمار میاد و خیلی از افراد، تی ار ایکس برای افزایش وزن و رسیدن به وزن ایده آل کمک میگرن. محققین به تازگی رابطه بین تی ار ایکس و افزایش قد هم ثابت شده و این مورد هم یکی دیگه از فواید این ورزش جذاب به شمار میره.

اما اگه قصد دارین تا تی ار ایکس برای نوجوانان یا تی ار ایکس بانوان یا آقایان رو امتحان کنین، توی قدم اول باید یه باشگاه ورزشی مناسب رو پیدا کنین. تی ار ایکس تمرینات تقریبا پیشرفته ای داره و از طرف دیگه، ممکنه با سایر ورزش ها هم ترکیب بشه. مثلا ورزش تی ار ایکس فانکشنال و تی ار ایکس فیتنس دو مورد از مهمترین اون ها به شمار میرن. 

بهترین باشگاه ورزشی برای تی آر ایکس آقایان و بانوان، باشگاهیه که ویژگی های زیر رو داشته باشه:

تجهیزات پیشرفته 


همونطور که اشاره شد، برای انجام حرکات صحیح تی ار ایکس، لازمه که کش تی ار ایکس یا طناب های مخصوص اون توی باشگاه وجود داشته باشه. از طرف دیگه، برای انجام هر یک از تمریناتی مثل:

تی ار ایکس پشت بازو

تی ار ایکس پا

تی ار ایکس اسکات

جلو بازو تی ار ایکس

نشر از جانب تی ار ایکس

حرکات تی ار ایکس سرشانه

تی ار ایکس شکم و پهو

تمینات تی ار ایکس برای زیر بغل 

و ...

نیازه که تجهیزات دیگه ای هم توی باشگاه وجود داشته باشه. پس بهترین باشگاه برای تی ار ایکس trx، باشگاهی هست که تجهیزات اون به روز، پیشرفته، کامل و سالم باشه.

وجود مربیان حرفه ای


اگه شما یه مربی مناسب نداشته باشن، ممکنه که ضررهای ورزش تی ار ایکس خودشون رو کم کم به شما نشون بدن. یه باشگاه ورزشی مناسب، باشگاهی هست که مربی حرفه ای تی ار ایکس برای بانوان و مردان داشته باشه، تا بهشون به صورت اصولی و صحیح یاد بده که چه جوری تمرین کنن. به خصوص برای خانم ها که ممکنه ورزش تی ار ایکس در پریودی اون ها تاثیرگذار باشه.

فضای مناسب


در نهایت، باشگاهی به عنوان بهترین سالن ورزشی برای تی ار ایکس مردان، زنان و نوجوانان به شمار میاد که یه فضای مناسب، تمیز و اصولی داشته باشه. فضایی که امکان انجام تمرینات دقیق رو به شما بده و همچنین تهویه مناسبی هم توی سالن باشه تا در طول انجام تمرینات، بوی نامطبوع، شما رو اذیت نکنه.
 

 

تی ار ایکس، یکی از بهترین ورزش ها برای تقویت عضلات بدن و چربی سوزی به شمار میره. با جیم برو این امکان برای شما فراهم شده تا بتونین در هر زمان و هر مکان که بودین، به ساده ترین شکل ممکن، بهترین و مقرون به صرفه ترین کلاس های تی ار ایکس رو پیدا کنین.

تماس با مربی مربوط

۰۲۱۲۲۳۸۰۷۳۶