باشگاه های موج سواری

تماس با مربی مربوط

۰۲۱۲۲۳۸۰۷۳۶

 

 

موج سواری 

ورزش موج سواری یکی از هیجان انگیزترین ورزش‌ های آبی محسوب میشه که در اون موج سوار باید روی یک تخته یا کایت مخصوص ایستاده و با تعادل بالا روی موج ‌های دریا سواری کنه. این روزها کلاس ‌های اموزش موج سواری بانوان و آقایان بسیار مورد استقبال قرار گرفتن. برای آشنایی بیشتر با استخرهای موج سواری و امکانات این رشته ورزشی در ادامه با ما همراه باشین.

 

برای آشنایی بیشتر با بهترین مربیان ورزش موج سواری  زنان ، مردان، کودکان و نوجوانان با سایت جیم برو  همراه باشید.

 

استخرهای آموزش موج سواری دارای چه ویژگی ‌هایی هستند؟

موج سواری در عین حال که می ‌تونه یک ورزش و تفریح سرگرم کننده به شمار بیاد، ورزش سخت و چالش برانگیزی هم هست و نیاز به تمرکز و تعادل بالایی داره. به همین دلیل معمولاً افراد قبل از اینکه به صورت جدی روی امواج دریا موج سواری کنن ابتدا دوره های آموزشی رو در استخرهای مخصوص سپری می‌کنن. استخرهای آموزشی برای اینکه آموزش موج سواری رو به شکل کاملاً حرفه ‌ای و اصولی به شما ارائه کنن، بایستی دارای یک سری ویژگی ‌های خاص باشن که در ادامه به مهم ‌ترین اون ‌ها اشاره می‌کنیم:

•    این استخرها باید قادر به تولید موج های باکیفیت و بلند باشن. به گونه ‌ای که شرایط موج سواری در دریا تا حد زیادی برای موج سواران شبیه سازی بشه.

•    استخرهای موج سواری بایستی تمامی امکانات و تجهیزات لازم رو برای علاقمندان به این حرفه فراهم کنن. از مهم ‌ترین این امکانات می ‌تونیم به تخته موج سواری اشاره کنیم که در ابعاد و اندازه‌ های متنوعی وجود دارن.

•    آموزش موج سواری مهم ترین هدف این مجموعه ‌هاست. بنابراین بایستی مجرب ‌ترین و حرفه ‌ای ‌ترین مربیان رو در اختیار علاقه ‌مندان قرار بدن.

•    محیط استخر باید کاملاً بهداشتی و تمیز باشه.

نکات مهمی که در انتخاب استخرهای آموزش موج سواری باید رعایت کرد؟

اگه تصمیم دارین ورزش موج سواری رو از پایه به صورت کاملاً حرفه ‌ای و اصولی یاد بگیرین بایستی شرایط استخر مورد نظر رو به طور کامل ارزیابی کنین و مطمئن بشین که محیط اون از هر نظر استاندارد و ایده ‌آل هست. در ادامه نکاتی که باید در انتخاب استخر آموزش موج سواری رعایت کنین رو شرح میدیم:

•    این استخرها باید تمامی نکات اولیه موج سواری رو به افراد تازه کار آموزش بدن و کیفیت آموزش بالایی داشته باشن.

•    بهتره با افرادی که تجربه آموزش در استخر مورد نظر رو داشتن صحبت کنین. مطمئناً از نظرات و بازخوردهای اون‌ ها می ‌تونین اطلاعات مفیدی در رابطه با کیفیت آموزش استخر و شرایط اون به دست بیارین.

•    می ‌تونین چند بار به صورت حضوری به استخر موج سواری مراجعه کنین و نحوه آموزش و خدمات رسانی مجموعه رو از نزدیک ببینین.

•    به این نکته توجه داشته باشین که استخر باید حتماً مختص آموزش موج سواری باشه و به هیچ عنوان از اون برای تفریح و سرگرمی استفاده نشه یا حداقل تایمی که برای آموزش در نظر گرفته شده با تایم افراد دیگه متفاوت باشه.

تجهیزات لازم یک استخر آموزش موج سواری حرفه ای چیه؟

از مهم ترین تجهیزات ورزش موج سواری میشه به انواع تخته و کایت موج سواری، قایق موج سواری، لباس ‌های مخصوص غواصی، واکس، پابند، باله یا فین و… اشاره کرد. سایت جم برو از مجموعه سایت ‌های معتبر در حوزه عرضه انواع تجهیزات ورزشی از جمله لوازم موج سواری هست که می ‌تونین برای تهیه تجهیزات مورد نیاز خودتون به این سایت مراجعه کنین.

تماس با مربی مربوط

۰۲۱۲۲۳۸۰۷۳۶