باشگاه سوارکاری رخش صبا

باشگاه سوارکاری رخش صبا

باشگاه سوارکاری رخش صبا

 

باشگاه سوارکاری رخش صبا در شهر تهران و در محدوده سرو آزاد، کنار باغ گیاه شناسی ملی ایران قرار دارد. سوارکاری رخش صبا یکی از بهترین باشگاه های سوار کاری تهران می‌باشد که در آن آموزش سوارکاری از مبتدی تا پیشرفته ارائه می‌شود. باشگاه سوارکاری رخش صبا در کنار محیط خوب و فضای صمیمی، از مربیان با تجربه و حرفه ای بهره می‌برد. در صورتی که به سوارکاری علاقه دارید می‌توانید زیر نظر مربیان باشگاه رخش صبا هم به صورت تفریحی و هم به صورت حرفه ای، سوارکاری را فراگرفته و لذت ببرید. 

سوارکاری از ورزش‌هایی است که در چند دههٔ اخیر مورد توجه خاصی قرار گرفته‌است؛ با این وجود سابقه‌ای طولانی داشته‌است و می‌توان آن را از کهن‌ترین ورزش‌ها به‌شمار آورد.این ورزش امروزه نه تنها به عنوان یک رقابت سالم و مفید، بلکه به عنوان سرگرمی و به منظور گذراندن اوقات فراغت مورد توجه قرار گرفته‌است، و با این که نسبت به بسیاری از ورزش‌ها پرهزینه به نظر می‌رسد، هر ساله تعداد بیشتری طرفدار به سوی خود جلب می‌کند. 

باشگاه سوارکاری رخ صبا از روزهای یکشنبه تا جمعه فعالیت دارد. این باشگاه معمولا در روزهای شنبه تعطیل است. بنابراین اگر قصد مراجعه حضوری به این باشگاه را دارید، حتما در روزی غیر از شنبه مراجعه کنید.

 

آدرس باشگاه سوارکاری رخش صبا :

انتهای بزرگراه همت غرب،شهرک سرو آزاد، جنب باغ گیاه شناسی
0.0