باشگاه های فیتنس فانکشنال

تماس با مربی مربوط

۰۲۱۲۲۳۸۰۷۳۶


فیتنس فاکشنال، ورزشی مهیج برای رسیدن به اندامی متناسب

    داشتن یه اندام حرفه ای و متناسب، آرزوی هرکسی هست. برای همین، امروزه بدنسازی در بین آقایان، بانوان و حتی افراد کم سن و سال تر هم رواج زیادی پیدا کرده. اما اگه هدف شما، تنها رسیدن به یه اندام زیبا و خوش فرم هست، بهترین انتخاب برای شما، کلاس های فیتنس فانکشنال هست. شما می تونین هم ورزش فانکشنال در خانه رو امتحان کنین، هم ورزش فانکشنال گروهی در سالن ها و باشگاه های ورزشی رو. 
    به یاد داشته باشین که برای دریافت بهترین نتیجه از این بدنسازی آقایان و بانوان، نیازه که هم یه باشگاه و سالن مناسب رو انتخاب کنین، هم این که تمرینات فانکشنال ترینینگ رو زیر نظر یه مربی خبره و متخصص انجام بدین. اینجوریه که می تونین از فواید و مزایای ورزش فانکشنال مثل لاغری، کاهش وزن، از بین بردن چربی های زائد، افزایش قدرت بدنی، بالا بردن استقامت و ... بهره مند بشن. 
خب بعد از معرفی ورزش فانکشنال، اگه شما هم می خواین بیشتر در خصوص سالن ها و باشگاه های ورزش فیتنس فانکشنال بانوان و ورزش فانکشنال کودکان اطلاع کسب کنین، با این مطلب از جیمبرو همراه باشین.

 

باشگاه ها و سالنهای ورزشی که رشته ورزشی فیتنس فانکشنال را دارند چه ویژگیهایی دارند؟
 

   همونطور که خدمتتون عرض کردیم، سالن و باشگاه ورزشی، اولین و شاید مهمترین انتخاب برای انجام حرکات و تمرینات بدنسازی بانوان و آقایان هست. امروزه رشته فانکشنال فیتنس توی خیلی از باشگاه ها و سالن های ورزشی موجود، به ورزشکاران آموزش داده میشه. اما همیشه این سوال برای افراد وجود داره که ورزش فیتنس فانکشنال رو تو کدوم یک از باشگاه ها و سالن ها انجام بدن؟

     در پاسخ به این سوال، باید اشاره کنیم اگه که سالن مدنظر شما، ویژگی هایی که در ادامه به اون ها اشاره می کنیم رو داشته باشه، می تونه گزینه ای مناسب برای بدنسازی انتخاب بشه. این ویژگی ها عبارت اند از:

داشتن فضای مناسب:

جهت انجام حرکات ورزش فانکشنال شما به یه فضای مناسب، تمیز و وسیع نیاز دارین. به خصوص اون که امروزه حرکات این ورزش با ورزش های دیگه ای ترکیب شده و باعث به وجود اومدن ورزش بادی فانکشنال، ورزش فیوژن فانکشنال و ... شده .

وجود دستگاه های کامل

حرکات فانکشنال در ورزش می تونن حرکات مختلفی باشن که بعضا با دستگاه و یا سایر وسایل ورزشی مثل توپ انجام میشن. برای همین، بهترین سالن ورزشی، سالنی هست که تمامی دستگاه های مورد نیاز برای انجام حرکات و تمرینات بدنسازی آقایان و بانوان رو در اختیار داشته باشه و بتونه اون ها رو به شما ارائه بده.

وجود مربیان حرفه ای

نکته مهم دیگه توی سالن های ورزشی حرفه ای، وجود مربیان حرفه ای هست. تا زمانی که یه مربی مناسب که آموزش ورزش فانکشنال رو به خوبی به شما ارائه نکنه، هیچ دستگاه و فضایی نمیتونه کمکی به شما بکنه. پس اگه ورزش فانکشنال برای لاغری رو انتخاب کردین، باید یه مربی خوب و مناسب رو هم انتخاب کنین. 

 

تماس با مربی مربوط

۰۲۱۲۲۳۸۰۷۳۶