باشگاه های کراس فیت

تماس با مربی مربوط

۰۲۱۲۲۳۸۰۷۳۶

کراس فیت، ورزشی همه جانبه و جذاب

کراس فیت رو میشه یکی از بهترین و جذاب ترین ورزش های موجود دونست که طرفداران بسیار زیادی توی سراسر دنیا داره. این ورزش هیجان انگیز هم باعث بالا رفتن استقامت، انعطاف پذیری، سرعت، تعادل و قدرت بدن میشه و می تونه تا شما رو به اندامی متناسب و ایده آل تون برسونه. شاید وجود همین مزایای زیاد باعث شده تا کراس فیت جهانی بشه و امروزه از اون به عنوان یکی از محبوب ترین ورزش ها یاد کنن. 
امروزه سالن ها و باشگاه های ورزشی زیادی وجود دارن که امکان انجام کراس فیت آقایان، کراس فیت بانوان و حتی کراس فیت کودکان رو برای شما فراهم می کنن. شما می تونین هم اکنون کراس فیت گروهی رو با افرادی پر شور و نشاط تجربه کنین یا اینکه حرکات کراس فیت در خانه رو انجام بدین. البته که برای دریافت بهترین نتیجه از کراس فیت و تناسب اندام، نیازه که یه مربی حرفه ای هم کنار شما باشه. اگه می خواین بدونین که حرکات کراس فیت بانوان یا آقایان چه جوری انجام میشه، کراس فیت چقدر کالری میسوزاند، تمرینات کراس فیت در خانه موثر هست یا نه، با این مطلب از جیمبرو همراه باشید.


بهترین باشگاه ها و سالنهای ورزشی که ورزش کراس فیت را دارند چه ویژگیهایی دارند؟


شاید اولین قدم برای ثبت نام در کلاس های کراس فیت حرفه ای، پیدا کردن یه سالن ورزشی مناسب و حرفه ای باشه. کراس فیت بانوان و آقایان کلاس های مختلفی داره و شما می تونین بسته به توانایی و شرایطتون، توی یکی از این کلاس ها ثبت نام کنین. اما یکی از سوالات متداول افراد اینه که بهترین سالن های ورزشی برای انجام حرکات crossfit کدوم سالن ها هستند؟ بهترین سالن برای تمرینات کراس فیت و تناسب اندام، سالنی هست که ویژگی های زیر رو داشته باشه:

تجهیزات به روز و حرفه ای در باشگاه های کراسفیت


سالن ورزشی مورد نظر شما، باید تمامی دستگاه ها و لوازم ورزشی که برای انجام حرکات کراس فیت بانوان و آقایان حرفه ای نیاز دارین، مثل دمبل crossfit رو در اختیار داشته باشه. جالبه بدونین که بعضی وقتا، ورزش کراس فیت با ورزش های دیگه هم ترکیب میشه. از جمله اون ها میشه به موارد زیر اشاره کرد:

کراس فیت ژیمناستیک

کراس فیت فانکشنال

کراس فیت و بدنسازی

و ...

برای همین، اگه بخواین کراس فیت برای حجم دهی به بدن رو تجربه کنین یا تمرینات کراس فیت پا و شونه و کمر و ... رو به بهترین نحو ممکن انجام بدین، لازمه که باشگاه و سالن ورزشی شما، دستگاه های به روز و پیشرفته ای داشته باشه.

طراحی مناسب سالن کراسفیت


از طرف دیگه، سالن ورزش کراس فیت و تناسب اندام، باید یه فضای کاربردی و مناسب داشته باشه که بهترین نحو ممکن طراحی شده باشه. در واقع سالن باشگاه مورد نظر شما باید از نظر کارکردی و ایمنی در بهترین شرایط ممکن قرار گرفته باشه. در غیر این صورت، میتونین ورزش کراس فیت در خانه رو تجربه کنین!

هزینه مقرون به صرفه باشگاه کراسفیت


هزینه های سالن ورزشی کراس فیت بانوان و آقایان باید با توجه به خدماتی که سالن در اختیار شما قرار میده، محل سالن، طراحی، ایمنی، تجهیزات و ... مناسب و عادلانه باشه.
 

کراس فیت از جمله ورزش های بسیار محبوب هست که از فواید اون میشه به افزایش قدرت عضلات، استقامت، تعادل و ... اشاره کرد. به کمک جیمبرو، بهترین سالن ها و باشگاه های ورزشی رو برای شرکت توی کلاس های کراس فیت زیر نظر برترین مربیان، پیدا کنین.
 

تماس با مربی مربوط

۰۲۱۲۲۳۸۰۷۳۶