باشگاه های بیسبال

تماس با مربی مربوط

۰۲۱۲۲۳۸۰۷۳۶

 

 

ویژگی بهترین باشگاه ‌های آموزش بیس بال چیست؟

 

بازی بیسبال جزء ورزش‌ های دسته جمعی محسوب میشه که در دنیا طرفداران زیادی داره. این رشته ورزشی هم نیاز به آمادگی جسمانی و هم آمادگی ذهنی بالایی داره. در واقع بازیکنان برای اینکه بتونن حرکات درست و اصولی داشته باشن و ضربات امتیازآور بزنن لازمه در این زمینه به مهارت کافی رسیده باشن. فواید رشته بیسبال برای جسم و ذهن باعث شده تا این رشته به صورت تخصصی برای رده‌ های سنی مختلف آموزش داده بشه. امروزه در کشور ما باشگاه ‌هایی در زمینه آموزش تخصصی بیسبال بانوان، مردان و نوجوانان ارائه خدمت می‌کنن. برای این ورزش لیگ ‌های داخلی و خارجی در نظر گرفته میشه و معمولاً رقابت در اون بسیار بالاست. اگه به بازی بیسبال علاقمند هستین و تمایل دارین توی این ورزش به صورت حرفه‌ ای عمل کنین، لازمه به سراغ باشگاه ‌هایی برین که از اعتبار و تجربه کافی برخوردار باشن و خدمات شایسته ‌ای رو ارائه بدن. در ادامه به بررسی مهم ‌ترین ویژگی ‌های باشگاه آموزش بیسبال می ‌پردازیم.

 

برای آشنایی بیشتر با بهترین مربیان ورزش بیسبال برای زنان ، مردان، کودکان و نوجوانان با سایت جیم برو  همراه باشید.

 

1) برخورداری از بهترین زمین بیسبال

قطعاً یکی از مواردی که روی کیفیت بازی بیسبال تاثیر میذاره، زمین بیس بال هست. بازی بیسبال در یک زمین مستطیلی شکل چمنی انجام میشه. به هر اندازه که کیفیت چمن ‌ها بالاتر باشه قطعاً بازی استاندارد بیشتری داره. بنابراین حتماً قبل از ثبت نام در باشگاه شرایط زمین بیس بال رو ارزیابی کنین.

2) استفاده از بهترین امکانات برای بازی بیسبال

بازی بیسبال به تجهیزات زیادی نیاز داره که مهم ‌ترین اون ‌ها راکت چوبی و توپ بیس بال هستن. توپ‌ بیس بال باید از وزن و اندازه ی استانداردی برخوردار بوده و متریال به کار رفته در اون به گونه ‌ای باشه که در اثر ضربات مختلف، توپ دچار مشکل نشه. همچنین راکت بازی هم باید از جنس مرغوبی ساخته شده باشه.

 

باشگاه‌ های آموزش بیس بال دارای چه تجهیزات ویژه ‌ای هستند؟

همونطور که در بخش قبل اشاره کردیم توپ و راکت جزء مهم ‌ترین تجهیزات برای بازی بیسبال هستن. اما لوازم و تجهیزات بیسبال تنها به همین دو مورد ختم نمی‌شن و این بازی برای اینکه به کامل ‌ترین شکل ممکن انجام بشه نیاز به تجهیزات و لوازم دیگه ‌ای هم داره. باشگاه‌ های آموزش بیسبال برای اینکه از اولین قدم آموزش، بازیکنان رو با امکانات بازی بیسبال آشنا کنن بهترین تجهیزات رو مهیا می‌کنن. از مهم ترین تجهیزات بازی می‌تونیم به موارد زیر اشاره کنیم:

•    دستکش ‌های مخصوص بیسبال که باعث میشن بازیکنان در حین گرفتن چوب بیسبال دچار آزردگی در ناحیه دست ‌ها نشن.

•    کلاه ‌های ایمنی که استفاده از اون ‌ها برای افراد مبتدی اهمیت بسیار زیادی داره.

•    کلاه مخصوص بیسبال که باعث میشه نور آفتاب به چشم ‌ها برخورد نکنه و مانع از دید بازیکنان نشه.

•    لباس مخصوص با طرح بیسبال که باعث میشه بازیکنان در حین بازی راحت باشن و در عین حال استایل جذابی داشته باشن.

•    تجهیزات مخصوص توپ گیر. این وسایل برای اون دسته از افرادی که در پست توپ گیر بازی می‌کنن حائز اهمیت هستن. از جمله این تجهیزات می‌تونیم به کلاه ایمنی، پد سینه و محافظ پا اشاره کنیم.

تماس با مربی مربوط

۰۲۱۲۲۳۸۰۷۳۶